Beads wandlamp 35 uplight

Tonone Beads wandlamp 35 uplight De Tonone Beads wandlamp 35 uplight is ontworpen om in elke omgeving te passen. Het kapje van de Beads wandlamp 35 uplight is 80º kantelbaar... Lees meer

€ 628

Neem contact op

Productgegevens

Beschrijving

Tonone Beads wandlamp 35 uplight

De Tonone Beads wandlamp 35 uplight is ontworpen om in elke omgeving te passen.
Het kapje van de Beads wandlamp 35 uplight is 80º kantelbaar en 360º draaibaar.
Met de Beads wandlamp 35 uplight kan het licht gericht worden daar naar waar het gewenst is.
Deze eigenschap en het strakke eenvoudige ontwerp maakt dat de Tonone Beads wandlamp 35 uplight in bijna elke omgeving is in te passen.
Voor montage kan er gekozen worden voor montage direct op de inbouw doos of een uitvoering met snoer en stekker
In de Tonone Beads serie zijn ook hang, plafond, vloer en tafellampen verkrijgbaar.

PDF : Beads wall 35 uplight

Zoek je naast de Tonone Beads wandlamp 35 uplight een andere lamp van dit merk? Bekijk dan onze gehele collectie.

Lichtstudio van der Hee is officieel dealer van Tonone

We kunnen alle producten en opties leveren.
Bel gerust onze Lichtstudio 020-6642144 of neem contact met ons op via de e-mail als je een specifieke vraag hebt over de Tonone Beads wandlamp 35 uplight.

Product Specifications

Brand Tonone
Ontwerp Tonone Designteam
Materiaal Aluminium en staal
Lichtbron Led. 13 watt. D2W 2100K to 3000K.
Lumen 1350
Snoerlengte 300 cm
Bediening Extern on/off en dimbaar met een hiervoor geschikte dimmer
Gewicht 1.2 kg
IP waarde IP20